Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Uygur: Her alanda güçlü ve büyük bir Türkiye var

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, Türkiye’nin her alanda büyüyen ve gelişen bir noktada olduğunu belirterek, “Artık her alanda güçlü ve büyük bir Türkiye var. ekonomiYatırıma, üretime ve istihdama odaklı, rekor büyüme ve ihracat yapan bir Türkiye var” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Uygulama Oteli Büyük Salon’da sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. “Türkiye’nin Yüzyılı” temalı toplantıya Uygur’un yanı sıra AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan, Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Acar, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hasret Ünalır, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Musab Tayyib Altınkaynak ve sivil toplum kuruluşları katıldı. – Doğru Bağlantı ve Etkileşim”. temsilcileri katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, Türkiye’nin Yüzyılı başlığıyla Tekirdağ’da başlayan sivil toplum kuruluşları toplantılarının Denizli’den sonra üçüncü kez Eskişehir’de toplandığını söyledi. Görüşmelerin rapora dönüştürüleceğini ifade eden Uygur, “Artık her alanda güçlü ve büyük bir Türkiye var. Benimsediğimiz ekonomik modelle yatırıma, üretime, istihdama odaklı, rekor büyüme kaydeden bir Türkiye var. ve ihracat.Aslında bugün sizi dinlemeye geldik.Sahadaki her sorun “Hükümetimizin,hükümetimizin gündeminde. Bu noktada politikalarımızı belirliyor ve bu yolda yürüyoruz. İnşallah bugün de sivil toplum kuruluşlarımızı dinleyeceğiz. Bunun sonuçlarını da rapor haline getireceğiz ve inşallah bu doğrultuda politikalar üretmeye, çalışma ve hizmetler uygulamaya devam edeceğiz” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımıyla basına kapalı toplantı gerçekleştirildi.

kepez-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu