Haber

Rock Müziğin Kraliçesi Tina Turner’ın Ölümünün Ardından Yakın Arkadaşı İlk Kez Konuşuyor: “Ölmeye Hazırdı!”

Rock müziğin kraliçesi Tine Turner’ın ölümünün ardından tasarımcısı ve yakın arkadaşı Stephen Sills, People dergisine Turner hakkında bir röportaj verdi. Detaylar içeriğimizde…?

Kaynak:https://people.com/tina-turner-wasnt-…

Rock müziğin kraliçesi Tina Turner geçtiğimiz günlerde kendi evinde hayatını kaybetti.

83 yaşındaki ünlü müzisyen, hayatını kaybetmeden önce uzun süre mücadele ettiği bir hastalığa yakalandığından bahsetmişti.

Tina Turner’ın tasarımcısı ve yakın arkadaşı Stephen Sills, People dergisine Turner’ın kendisine ölmeye hazır olduğunu söylediğini söyledi.

“Bana iki yıl önce ‘Stephen, her an gitmeye hazırım. Ölümden korkmuyorum. Hayatımı harika yaşadım. Zevk aldım ama yorgunum’ dedi.

Aynı zamanda Stephen Sills, 24 Mayıs’ta vefat eden Turner için “Hayatındaki mutluluğun çoğu, 27 yıl birlikte geçirdikten sonra 2013 yılında evlendiği kocası Erwin Bach sayesinde oldu” dedi. açıklama yaptı

‘Son yıllarında ilişkisinde mutlu ve güvenliydi. Gerçek aşkı bulmuştu ve korkusuzca yaşayabilmişti. İsviçre’de bir grup arkadaşı vardı ve etrafındaki insanları gerçekten seviyordu.’

Turner’ın çok iyi bir arkadaş ve son derece yaratıcı biri olduğundan bahseden Sills, ünlü müzisyenin her zaman pozitif ve enerjik olduğunu sözlerine ekledi. “O sadece olağanüstü bir insandı.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu