Haber

KADIKÖY’DEKİ TAKSİ DENETİMİNDE SONUÇLANAN POLİS TEPKİ VERDİ, “Belki yıldız takarlar” DEMEYİN

KADIKÖY’de taksiler için yapılan denetimde sürücülerin emniyet kemerleri, ehliyetleri ve belgeleri kontrol edildi. Denetimler kapsamında 7 sürücüye 3 bin 52 lira ceza uygulandı. Emniyet kemeri takmadığı için ceza alan polise taksicilerden biri, “Cezayı aldın, belki sana yıldız koyarlar” diyerek tepki gösterdi.

Kadıköy’de Rıhtım Caddesi üzerinde İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Kontrol Şube Müdürlüğü’ne bağlı gruplar taksilerde kontrol yaptı. Kontroller kapsamında sürücülerin belediye belgeleri, emniyet kemeri takıp takmadıkları ve sürücü belgeleri kontrol edildi. Emniyet kemeri takmadığı tespit edilen 7 taksiciye toplam 7 bin 52 lira para cezası uygulandı.

HELAL İYİ YILDIZ, OLABİLİR

Emniyet kemeri takmadığı için ceza alan taksici, “Ceza yazacaksanız bekliyorum, buradaki herkese yazın. Müşterimin acil bir işi vardı, parktan çıktım” dedi. Giyemedim. Penaltıyı taktın, belki sana yıldız verirler.” Giymediği için 436 lira para cezası kesildikten sonra olay yerinden ayrıldı.

Görüntü Dağılımı: ————————Polis gruplarından görüntü-Ekiplerin evrak kontrolü-Ceza süreci başvuruları-Taksiye alınan taksicinin tepkisi cezalı-Genel ve ayrıntılı görüntü

haber-antakya.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu