Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi, şehir genelinde trafiği hızlandıran ve sürüş konforunu artıran çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

İl genelinde farklı noktalarda eş zamanlı olarak yol yapım çalışmalarını planlı ve hızlı bir şekilde yürüten Fen İşleri Dairesi Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürlüğü ekipleri, Nazilli 75. Yıl Bulvarı’nı baştan sona yeniledi.

Büyükşehir, vatandaşların daha güvenilir ve konforlu yollara sahip olması için birçok ilçede eş zamanlı olarak yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Nazilli 75. Yıl Bulvarı’ndaki sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayan gruplar, logo ve çizim çalışmalarını da tamamladı. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte vatandaşların hizmetine sunulan yol mahalleli tarafından beğenildi.

Başkan Çerçioğlu’na vatandaşlardan hizmet için teşekkür

Hizmet odaklı belediyecilik anlayışıyla yatırımlarına devam eden Büyükşehir’in çalışmalarına vatandaşlar tam not vererek, Lider Çerçioğlu’na teşekkür etti. Çercioğlu, “Yol yapım ve yenileme çalışmalarımıza eş zamanlı olarak devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın konforlu ve güvenli yollarda seyahat edebilmeleri için ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. İlimiz genelinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek.”söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu