Haber

Alaattin Çakıcı HEDEP-MHP Gerginliğine Adım Attı! Milletvekilini tehdit etti

Organize suç örgütü elebaşı Alaattin Çakıcı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla HEDEP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu’nu tehdit etti.

HEDEP Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, dün Meclis’te yaptığı konuşmada, önce MHP lideri Devlet Bahçeli’ye “Yerini Bil” dedi, ardından da şunları söyledi ⬇️

“Anayasa’yı ve Anayasa Mahkemesi’ni tanıyacak ve koltuğunuza oturacaksınız. Önce Sinan Ateş’in katilinin neden Olcay Rehber’in evinde bulunduğunu anlatın. Soyadımı bile doğru telaffuz edemeyen Bahçeli, “Türkçe öğren gel” dedi.

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, bu konuşmanın ardından Gergerlioğlu’na, “Kapa çeneni pislik. Genel Kurul’da uygunsuz konuşmalar yapıyorsun, haddini bil.”

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Gergerlioğlu’nu tehdit etti.

Çakıcı’nın yaptığı paylaşımda, “Şımarık adam. “Aklınıza gelin, bir daha bedeninizden büyük bir şey söylemeyin” gibi sözler kullanıldı.

Çakıcı, eleştiri konusu olan Bahçeli ile çekilmiş fotoğrafları hakkında da şunları söyledi: “Cumhurbaşkanımız dahil tüm partililer sokakta herkesle fotoğraf çekiyor.”

Alaattin Çakıcı’nın paylaşımı ⬇️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu